2-IMG_0845.JPG
Dabartines pareigos: Start > Technologija > Aplinkos apsauga

Gamtos apsauga, išteklių tausojimas

Mes, žmonės, žinome, kokia svarbi mūsų aplinka, ir patys jaučiame klimato kaitą.
Todėl kyla klausimas, kiek didelių ir svarbių žingsnių šiame pasaulyje reikės žengti, siekiant šią planetą išsaugoti ateities kartoms. Pasaulyje būtina keisti daug dalykų: tiek didelių, tiek mažų.

Prisipažinkite: juk kuo efektyvesnės ir betarpiškesnės priemonės, tuo geriau. Laikas tiksi.

Žalia šviesa

„CargoBeamer“ dideliais žingsniais veržiasi į priekį padėti Europai. Kol visi tik šneka apie aplinkos apsaugą, „CargoBeamer“ darbus matuoja faktais. Skaičiai kalba patys už save: „CargoBeamer“ sutaupo apie 63 % energijos palyginti su kelių transportu.
Kaip? Labai paprastai:
Ratų trintis ant bėgių yra labai maža ir elektriniai lokomotyvai dirbdami taupo energiją ir tausoja aplinką. Taigi „CargoBeamer“ vienai balninei puspriekabei sutaupo apie tris ketvirtadalius energijos, kurios prireiktų vežant vilkiku.

INFRAS „CargoBeamer“ nauda aplinkai

Poveikis energijos sąnaudoms, CO2 emisijai ir išorinėms išlaidoms.
CargoBeamer: Nutzen für Umwelt und Volkswirtschaft

„CargoBeamer“: dideliais žingsniais į sveiką ateitį

3 „žalios“ priežastys:
CO2 emisija sumažėja apie 55 %
Aplinką tausojanti „CargoBeamer“ sistema išmetamųjų dujų CO2 kiekį sumažina daugiau nei per pusę, lyginant su kelių transportu. Vienas „CargoBeamer“ traukinys per metus gamtą apsaugo nuo 3500 tonų CO2.

Visuomenė kasmet sutaupo 3 milijonus eurų
Negali būti? Gali! Kiekvienas „CargoBeamer“ traukinys 3 milijonais eurų sumažina sąnaudas, kurias sukelia spūstys, avarijos, gatvių priežiūra ir išlaidos klimato apsaugai, metai po metų.

„CargoBeamer“ naudos ir sąnaudų santykis – 7: 1
„CargoBeamer“ naudos ir sąnaudų santykis be galo geras. Kiekvienas į „CargoBeamer“ investuotas euras atneša 7 eurų naudą Jums, visuomenei, visiems.
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai