eye_kundencenter.jpg
Dabartines pareigos: Start > CargoBeamer

Lengviau, saugiau, taupiau

„CargoBeamer“ visas balnines puspriekabes perkelia ant bėgių: taip palengvėja kelių eismas, apsaugoma aplinka ir taupoma energija.
„CargoBeamer“ per trumpiausią laiką gali perkrauti bet kokias puspriekabes: standartines, „Mega“, birių krovinių ar naftos produktų puspriekabes ir puspriekabes su šaldymo funkcija. Šis sprendimas yra veiksmingas ir intermodaliniam transportui (IT) atveria ateities kelius.

Transporto įmonės sutaupo laiko ir pinigų, nes vairuotojai savo puspriekabę pristato tiesiai ant vagono sąstato „CargoBeamer“ terminale, iš kurio gali pasiimti kitą puspriekabę. Galima įgyvendinti dviejų pamainų sistemą, nes sunkvežimiai daugiausiai naudojami artimiesiems pervežimams. Tokiu būdu geriau paskirstomas vilkikų darbas, paprasčiau laikytis privalomo vairavimo ir poilsio režimo, nereikia mokėti kelių mokesčio ir kt..

Geriausias geležinkelis? Skaitykite toliau! 

Ateities prekių transportas

 „CargoBeamer“ išsprendžia keletą pačių aktualiausių mūsų laikų problemų: sausakimši keliai, degalų sąnaudos, CO2. 

Taip viskas vyksta!

Balninė priekaba tarsi keleivis: „CargoBeamer“ perveža priekabas kaip keleivius nuo vieno sunkvežimio į kitą. Sunkvežimis tampa taksi. Krovinys perkraunamas automatiškai, patikimai, greitai, be poreikio laukti, nes darbai vykdomi lygiagrečiai.

Informacija klientams

Gyvenimas be spūsčių transporto įmonėms ypač naudingas: didesnis pervežtų krovinių kiekis per trumpesnį laiką, vairuotojai, iškart po darbo grįžtantys namo, mažesnės degalų sąnaudos, geresnis darbo paskirstymas, didesnis pelnas
Kontaktai
CargoBeamer AG

CargoBeamer AG

Adresas
Verwaltung: Werkstättenstraße 4
Terminal: Hans-Weigl-Straße 10b
04319 Leipzig
Telefono nr.
+49 341 652358-0
Fakso nr.
+49 341 652358-29
E. paštas
[E-Mail anzeigen]

Reikia vežti toli?

Iš Prancūzijos, Belgijos ar Olandijos per Vokietiją į Lietuvą arba tranzitu per Šveicariją į Italiją – tinklo struktūra plečiasi.

Užklausa

Jus domina išbandyti „CargoBeamer“ paslaugas savo transporte? Mielai pateiksime pasiūlymą pagal Jūsų pageidaujamą atkarpą.

Rezervavimas

Naudoti „CargoBeamer“ – paprasta ir patogu. Tapę klientu, gausite prieigą prie mūsų rezervavimo sistemos internete, veikiančios greitai ir saugiai.
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai