eye_Pressecenter.jpeg
Dabartines pareigos: Start > Įmonė > CargoBeamer AG

CargoBeamer AG

„CargoBeamer“ – geležinkelių logistikos paslaugų įmonė, kurianti ir realizuojanti kelti nepritaikytų balninių puspriekabių nelydimojo intermodalinio transporto tinklą visoje Europoje.
Paslaugos skiriamos logistikos specialistams, ekspeditoriams ir transporto įmonėms visoje Europoje.

Ko iš tiesų reikia pasauliui?

Tiesą sakant, būtent gryna ideologija 1998 m. paskatino dr. Hans-Jürgen Weidemann ir Michael Baier pagalvoti, kaip būtų galima juntamai sumažinti aplinkos taršą. Sprendimas turėjo būti visiškai radikalus, galintis pakeisti pasaulį. Ką mes, inžinieriai, galime padaryti, kad situacija pagerėtų? Aišku, dėmesys nukrypo į transportą, nes būtent ši sritis suvartoja daug išteklių ir kelia daug problemų. Jau ir anksčiau būta sistemų, kaip balnines puspriekabes perkelti ant bėgių, tačiau joms reikėjo ypatingos įrangos, o perkrovimas trukdavo ilgai.

Reikia sistemos, kuri būtų ekologiška, tausojanti išteklius, greita ir, negana to, ekonominiu požiūriu įdomi įmonėms? „CargoBeamer“ ne tik apjungia visus šiuos reikalavimus, bet teikia dar daugiau privalumų.  Inžinieriai Baier ir Weidemann tikėjo, jog jie sukūrė dalelę ateities. Įrodymas – besiplečianti ir sveika transporto sistema, jau eksploatuojama Leipcige-Engeldorfe.

Struktūra

„CargoBeamer AG“ iš esmės kuria, organizuoja ir realizuoja transporto paslaugas, kurias papildo patronuojamosios įmonės atskirose verslo šakose:

„CargoBeamer“ sistemos kūrimas, priežiūra ir realizacija;
  • sistemos detalių vagonams ir terminalams gamyba, tiekimas ir techninė priežiūra;
  • pagalba sistemos operatoriams (rinkodara, sistemos priežiūra, konsultacijos);
  • centrinės informacijos, rezervacijos ir apskaitos sistemos „CargoBeamer eLogistics“ valdymas.

Patronuojamosios įmonės

LKW hat den Sattelauflieger in den Waggonaufsatz abgestellt.png

CargoBeamer intermodal operations GmbH

Įmonė „CargoBeamer intermodal operations GmbH“ padeda „CargoBeamer“ klientams. Ji dirba su „CargoBeamer“ vagonais, terminalais ir rezervacijos sistema „eLogistics“, kad galėtų sėkmingai įvykdyti visus užsakymus.
CargoBeamer Jet im Gate Leipzig Engelsdorf

CargoBeamer Rolling Stock GmbH

„Rolling Stock“ padalinys atsako už vagonus ir jų priežiūrą. „CargoBeamer“ kaip vagonų savininkas visiškai užtikrina "Entity in Charge of Maintenance" (ECM) reikalavimų taikymą pagal Reglamentą 445/2011/EB. Šiuo tikslu reikalingas auditas atliktas 2012 m. gegužės 2 d.
CargoBeamer Gate mit 18 Umschlagmodulen

CargoBeamer Terminal GmbH

„CargoBeamer AG“ padalinys „Terminal“ terminalų bendrovėms ir jų valdytojams padeda tiekti įrangą, paleisti, eksploatuoti ir prižiūrėti krovos įrenginius. Valdymo tikslu įdiegta terminalų valdymo sistema.
Kontaktai
CargoBeamer AG

CargoBeamer AG

Adresas
Verwaltung: Werkstättenstraße 4
Terminal: Hans-Weigl-Straße 10b
04319 Leipzig
Telefono nr.
+49 341 652358-0
Fakso nr.
+49 341 652358-29
E. paštas
[E-Mail anzeigen]
Faktai
Greita „CargoBeamer“ faktų apžvalga:
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai