Sie befinden sich hier: Start > Pradinis puslapis > Visi pranešimai > „CargoBeamer“ statyba Volfsburge

Pradėta naujojo terminalo statyba „Volkswagen“ gamykloje Wolfsburge

29.11.2012 „Volkswagen“ gamyklos teritorijoje „CargoBeamer“ stato terminalą intermodalinio transporto vagonams perkrauti.
Grundsteinlegung CargoBeamer Plotanlage VW Wolfsburg
Šiandien „Volkswagen“ gamyklos Wolfsburge logistikos ir valdymo padalinio vadovas Reinhard de Vries ir „CargoBeamer AG“ valdybos pirmininkas dr. Hans-Jürgen Weidemann simboliškai padėjo bendrai planuojamo terminalo betoninę detalę.
Krovos terminalas pradės veikti 2013 m. pavasarį ir juo bus galima lygiagrečiai ir automatiškai krauti visų rūšių balnines puspriekabes. „CargoBeamer“ į šį projektą investuoja apie 2,5 mln. eurų.
Kasdien daugiau nei 1000 sunkvežimių tiekia medžiagas į „Volkswagen“ gamyklą Wolfsburge. Iki šiol 98 procentų šių balninių puspriekabių nebuvo galima perkelti ant bėgių. „CargoBeamer“ keičia situaciją: pasitelkiant naujovišką lygiagretaus ir automatinio krovimo sistemą, visos balninės puspriekabės gali dalyvauti intermodaliniame transporte „gatvė-geležinkelis“, nenaudojant kranų. Tokiu būdu „CargoBeamer“ gerokai prisideda prie krovininio transporto priemonių mažinimo keliuose.
Sistema veikia taip: sunkvežimis užveža balninę puspriekabę ant vadinamojo vagono sąstato. Vairuotojai iš terminalo gali išvykti tuojau pat, nelaukdami traukinio. Atvykus traukiniui, automatine kėlimo technika „CargoBeamer“ vagonų sąstatai su balninėmis puspriekabėmis perkeliami ant bėgių. Šis krovos procesas trunka vos 20 minučių. Palyginti su sunkvežimiais, transportuojant geležinkeliais iki 60 procentų sumažėja CO2 išmetamųjų dujų kiekis ir apie 70 procentų – energijos sąnaudos.
Nuo 2013 m. „CargoBeamer“ ir „Volkswagen“ bendrame terminale iš pradžių bus atliekama dvylika savaitinių kelionių pirmyn ir atgal maršrutu iš Betemburgo (Liuksemburgas) ir Wolfsburgo į Barseloną. Ateityje krovos terminalą numatoma naudoti ir kituose maršrutuose, ypač į Vidurio ir Rytų Europą.
Įgyvendindamas iniciatyvą „Thin Blue. Factory.“, „Volkswagen“ koncernas išsikėlė tikslą iki 2018 m. visose gamyklose gamybos procesą padaryti ekologiškesnį 25 procentais. „Siekiant šių tikslų, logistika su „CargoBeamer“ koncepcija prisideda svariu įnašu. Mes didiname savo išteklių efektyvumą, veiksmingai mažiname išmetamųjų dujų kiekį ir kelių eismo intensyvumą“, statybos pradžios proga sakė Reinhard de Vries.
„CargoBeamer“ krovos terminalas Wolfsburge atliks svarbų vaidmenį, plečiant savo intermodalinio transporto maršrutų tinklą Europoje. Labai didžiuojamės, kad pradėdami komercinę veiklą Europoje, įgijome stiprų partnerį – „Volkswagen“, teigė „CargoBeamer“ valdybos pirmininkas dr. Hans-Jürgen Weidemann.
Apie „CargoBeamer“

„CargoBeamer“ – logistikos paslaugų įmonė, sukūrusi naują intermodalinio krovininio transporto sistemą. Savo sukurtais vagonais ir automatine, lygiagrečia krovos sistema įmonė pateikė paprastą sprendimą, kaip geležinkeliais transportuoti bet kokias balnines puspriekabes, „Mega“ puspriekabes, birių krovinių ir naftos produktų cisternas ir puspriekabes su šaldymo funkcija, kurių techninė konstrukcija nepritaikyta kelti kranu. Be to, vagonus galima naudoti jūrinių konteinerių krovos terminaluose, todėl esančiu gerai išplėtotu universalių terminalų tinklu nuo šiol galės naudotis bet kokių rūšių balninės puspriekabės. Be terminalo Wolfsburge, „CargoBeamer“ taip pat planuoja statyti  terminalus Hagene, Kalė (Prancūzija), Legnicoje (Lenkija) ir Mockavoje (Lietuva). Įmonės buveinė įkurta Leipcige.
„CargoBeamer“ ryšiai su žiniasklaida:
Norbert Selle
Telefonas: +49 175 180 5982
El. paštas: norbert.selle@cnc-communications.com
www.cargobeamer.com

„Volkswagen“ ryšiai su žiniasklaida:
„Volkswagen“ koncerno komunikacijos padalinio
Gamybos ir gamyklų komunikacijos
Wolfsburgo gamyklos atstovė
Heidrun Reimann
Telefonas: +49 5361 9 73288
Faksas:       +49 5361 9 34331
El. paštas: heidrun.reimann@volkswagen.de
www.volkswagen-media-services.com
www.volkswagenag.com
Užsisakyti naujienas
Medžiaga spaudai

Terminalo Volfsburge statybos pradžia

Spaudos atgarsiai
CargoBeamer AG © 2018
Startseite | CargoBeamer RSS RSS