Dabartines pareigos: Start > Pradinis puslapis > Visi pranešimai > „CargoBeamer“ visoje Europoje pradeda vykdyti...

„CargoBeamer“ visoje Europoje pradeda vykdyti intermodalinį transportą

26.10.2012 Kelionė iš Leipcigo (DE) į Kalė (FR)
121026_CargoBeamer_6
Sėkmingai atlikta bandomoji kelionė iš Leipcigo į Kalė (Prancūzija) šiandien žymi „CargoBeamer“ transporto pradžią Europos lygmeniu. Šia bandomąja kelione užbaigiama virtinė Europoje vykdytų bandomųjų kelionių. Ji įrodo, kad „CargoBeamer“ atitinka visas technines ir ekonomines sąlygas Europos geležinkelių tinklui naudoti.
„Labai džiaugiamės, šiandien galėdami pasveikinti pirmąjį „CargoBeamer“ traukinį, atvykusį į Kalė. Ši inovatyvi perkrovos technologija – tai technikos revoliucija, geležinkelių transportą paversianti svarbiausia ekologiško krovininio transporto technologija Europoja", teigė Ekonomikos skatinimo draugijos pirmininkė, senatorė ir Kalė burmistrė Natacha Bouchart. „Taip pat mes didžiuojamės, kad „CargoBeamer“ savo pirmajam perkrovos terminalui Prancūzijoje statyti pasirinko Kalė. Intermodalinės logistikos parke „Calais Premier“ terminalas sustiprins Kalė, didžiausio Šiaurės Europos logistikos centro, pozicijas“, pridūrė Natacha Bouchart.
Kalė mieste, naujojo logistikos centro „Calais Premier“ teritorijoje „CargoBeamer“ planuoja statyti terminalą „CargoGate“. Investicijų suma siekia apie 25 mln. eurų. Kasmet per Kalė pervažiuoja apie 3,2 milijono sunkvežimių, todėl ateityje šis Prancūzijos uostamiestis „CargoBeamer“ maršrutų tinkle užims svarbią - vartų į Didžiąją Britaniją - vietą.
Iš Kalė „CargoBeamer“ planuoja didelę transporto apimtį dviem pagrindiniais Europos maršrutais: Rytų-Vakarų maršrutu į Vidurio ir Rytų Europą per Vokietiją ir Beneliukso šalis ir Šiaurės-Pietų maršrutu į Italiją per Šveicariją, Vokietiją ir Prancūziją. Terminalas turėtų pradėti veikti 2014 m. ir per dieną perkrauti 800 balninių puspriekabių. Be Kalė, „CargoBeamer“ taip pat planuoja statyti  terminalus Hagene, Legnicoje (Lenkija) ir Mockavoje (Lietuva).
„CargoBeamer“ ryšiai su žiniasklaida:
Norbert Selle
Tel.: +49 175 180 5982
El. paštas: norbert.selle@cnc-communications.com
Internetas: www.cargobeamer.com

Kalė viešieji ryšiai su žiniasklaida:
Francis Temman
Tel. +33 (0)6 50 92 21 56
El. paštas: francis.temman@bridge-communication.com
Internetas: www.calaispromotion.com
Užsisakyti naujienas
Daugiau šia tema

Technologija

Efektyvi ir patikima:
naujoji „CargoBeamer“ technologija yra ištobulinta, o kartu visiškai paprasta. Svarbiausia funkcija – automatinis perkrovimas.
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai