Sie befinden sich hier: Start > Pradinis puslapis > Visi pranešimai > DIN EN ISO 9001:2008

„CargoBeamer“ sėkmingai išlaikė sertifikavimo auditą!

25.07.2013 Įmonė „CargoBeamer AG“ ir jos patronuojamosios bendrovės „CargoBeamer Rolling Stock GmbH“, „CargoBeamer intermodal operations GmbH“ ir „CargoBeamer Terminal GmbH“ yra sertifikuotos pagal DIN EN ISO 9001:2008 standartą. Vadinasi, visi atliekami procesai ir technologijos yra įtvirtinti dokumentuose, kad kokybės vadybos pagrindai būtų skaidriai pateikti visuomenei.
Übergabe Urkunde DIN EN ISO 9001:2008
Bendrovės DMSZ auditoriai Hans Kolligs (dešinėje) ir Joachim Ahlers (kairėje) „CargoBeamer“ bendrovių kokybės vadybos specialistui Michael Baier (viduryje) perduoda sertifikatą pagal Europos standartą DIN EN ISO 9001:2008
Nešališkos, visoje Europoje veikiančios sertifikavimo bendrovės „Deutsche Managementsystem Zertifizierungsgesellschaft mbH“ (santrumpa - DMSZ) auditoriai pabrėžė ypač aukštus „CargoBeamer“ kokybės vadybos sistemos standartus ir išskirtinį filosofijos įgyvendinimo lygį.
Nuo pat įmonių įsteigimo kokybės vadybos filosofija ir metodai grindžiami DIN EN ISO 9001:2008 standartu.
Jie mums nuolat padeda stebėti, nustatyti ir suprasti mūsų klientų ir krovininio transporto rinkos poreikius, kad galėtumėme pasiekti kuo didesnę naudą visose srityse: nuo kūrimo ir gamybos iki pardavimo ir techninės priežiūros. Mūsų efektyvūs ir profesionalūs darbo metodai ir technologijos teikia naudos visiems transporto grandinėje dalyvaujantiems partneriams bei plačiajai visuomenei: jie yra ekonomiški, efektyvūs ir tausoja aplinką.
DMSZ

Kokybės vadybos sistemos sertifikatasZertifikat Qualitätsmanagementsystem

Užsisakyti naujienas
CargoBeamer AG © 2018
Startseite | CargoBeamer RSS RSS