eye Anfrage
Dabartines pareigos: Start > CargoBeamer > Informacija klientams

„CargoBeamer“ pranašumai transporto įmonėms

Gyvenimas be spūsčių transporto įmonėms ypač naudingas: didesnis pervežtų krovinių kiekis per trumpesnį laiką, vairuotojai, iškart po darbo grįžtantys namo, mažesnės degalų sąnaudos, geresnis darbo paskirstymas, didesnis pelnas
Kuris krovinių vežėjas to nežino? Vos pajudi, iškart atsiduri spūstyje. Klientai nekantraudami laukia, tačiau kol sunkvežimis išvažiuos iš greitkelio, teks apsišarvuoti kantrybe, nes čia transporto priemonė tampa stacionariu daiktu.

Vairuotojui reikia nakvoti poilsio aikštelėse, o sekmadieniais ir savaitgaliais dirbti negalima. Kartais laiko taip trūksta, kad į Darbo laiko direktyvą sunku reaguoti su šypsena.

Dėl visų šių priežasčių vis sunkiau rasti motyvuotų darbuotojų, nusiteikusių atitinkamai keisti, ar netgi aukoti, savo asmeninį gyvenimą. O kur dar kelių mokesčiai, kuras, o ateityje – mokestis su CO2 emisiją.

Vežėjų pageidavimų koncertas

Įsivaizduokite galintys sumažinti transporto sąnaudas. Jūsų vairuotojai kasdien grįžtantys namo pas šeimas. Jūsų sunkvežimiai tampantys taksi ir Jūsų puspriekabes pervežantys į terminalą. Ir tai tik pradžia. Sunku įsivaizduoti? Įmanoma su „CargoBeamer“! 
JetModule im Zugverband

Patikima, prasminga, pelninga

Visas Jūsų balnines puspriekabes „CargoBeamer“ perkels ant bėgių ir nereikės jokios specialios įrangos, kaip antai užkabinamų briaunų. Traukiniu pervežti galite ir „Mega“ puspriekabes, birių krovinių ir naftos produktų cisternas bei puspriekabes su šaldymo funkcija. Transportavimo eigą galėsite planuoti, nes galite tikėtis tikslių pristatymo terminų. Be to, negalioja draudimas važiuoti šventinėmis dienomis, sekmadieniais ir per vasaros atostogas. Taip pat intermodaliniame transporte dalyvaujantiems sunkvežimiams nereikia mokėti transporto priemonės mokesčio.
Sattelauflieger bei CargoBeamer mieten
Savo veiklą vykdysite kaip ir anksčiau, bet galėsite turėti dvigubai daugiau balninių puspriekabių, nes juk pusė jų keliaus geležinkeliu! Taip pat reikalingas balnines puspriekabes mes tiesiog galime Jums išnuomoti!
Geriau išnaudokite savo balninius vilkikus! Naudojant „CargoBeamer“, savo puspriekabėse galite prikrauti 4 t daugiau, taigi bendroji masė gali būti 44 t vietoje 40 t.

Didesni transporto pajėgumai turint tą patį automobilių parką ir patiriant mažiau išlaikymo sąnaudų? Įmanoma! Yra daug galimybių gauti naudos iš „CargoBeamer“. Paklauskite mūsų! Paskambinkite mums!

Patikima, tvirta, saugu

Transportavimo metu Jūsų balninė puspriekabė išliks nepaliesta. Įvažiuojant, išvažiuojant ir terminale viskas tiksliai užfiksuojama nuotraukose, kad žinotumėte situaciją. Jeigu kas nors nutiktų, Jūsų puspriekabė yra apdrausta kaip ir gatvėje.
Überwachung der Trailer im CargoBeamer Terminal.jpg
Kadangi Jūsų puspriekabė ant „CargoBeamer“ vagonų sąstato tvirtinama kaip prie vilkiko, tausojami rėmai ir kojelės, o apkrova ne didesnė nei būtų gatvėje. Tokiu būdu Jūsų balninės puspriekabės tarnavimo trukmė išlieka ne trumpesnė nei būtų važiuojant keliais.

„CargoBeamer“ - pasiruošę ateičiai!
Jūsų 10 svarbiausių pranašumų
Sattelauflieger wird aus dem Waggonaufsatz gefahren
  1. „CargoBeamer“ sistema veikia be papildomos įrangos ir nekeičiant sunkvežimio konstrukcijos.
  2. Nereikalingas geležinkelių transporto leidimas (kodifikavimas, ILU kodas).
  3. Vairuotojams nereikia laukti, nes sunkvežimiai ir traukiniai vieni kitų laukti neturi.
  4. Padvigubėja vilkikų išnaudojimo pajėgumai.
  5. Darbo vietoje galima dirbti pamainomis.
  6. Didėja Jūsų įmonės pelningumas.
  7. Mažesni kelių mokesčiai ir degalų sąnaudos.
  8. Mažesnė CO2 emisija.
  9. Paprasčiau laikytis darbo ir poilsio režimo.
  10. Naudojant „CargoBeamer“, vairuotojams nereikia nakvoti poilsio aikštelėse, taigi sumažėja jų sąnaudos ir užtikrinamas stabilesnis asmeninis gyvenimas.
Contact person

Vertrieb / Sales

E. paštas
[E-Mail anzeigen]
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai