Dabartines pareigos: Start > Pradinis puslapis > Rekvizitai
Rekvizitai
Adresas
CargoBeamer AG
Werkstättenstraße 4
D-04319 Leipzig

Telefonas
+49 341 652358 0
Faksas
+49 341 652358 29
El. paštas
info(at)cargobeamer(dot)com

Valdyba
habil. inž. m. dr. Hans-Jürgen Weidemann (pirmininkas)
Ulf Schweda

Stebėtojų taryba
ekon. m. dr. Fritz Merk (pirmininkas)

Įmonė registruota Leipcigo apylinkės teisme: HRB 26344
PVM mok. kodas: DE 233489487
Atsakomybė už turinį
Interneto puslapį cargobeamer.com valdo „CargoBeamer AG“. Už turinį atsakingas Imad Jenayeh.

Netaikoma garantija

Nepaisant didelio kruopštumo, „CargoBeamer AG“ negarantuoja, kad pateiktoje informacija negali pasitaikyti klaidų. Bet kokia atsakomybė, atsiradusi dėl tiesioginio arba netiesioginio šių interneto puslapių naudojimo, negalioja.

Įmonė „CargoBeamer® AG“
Teisės saugomos. Mūsų puslapyje naudojami tekstai, paveikslai, grafikai saugomi pagal autorių teisę ir kitus intelektualiosios nuosavybės apsaugos įstatymus. Vis dėlto juos platinti, keisti, naudoti ir taikyti kituose interneto puslapiuose ar žiniasklaidos priemonėse leidžiama, prieš tai „CargoBeamer AG“ įmonei pranešus, kokiu būdu ir tikslu tie tekstai, paveikslai ir grafikai bus naudojami. Dėl to „CargoBeamer AG“ teisė neleisti jų naudoti nesikeičia.

Fotografijos
CargoBeamer AG, cotralog consulting & investment GmbH, istockphoto.com

Konzepcija, dizainas, programavimas, priežiūra
SYSTEM CONCEPT GmbH
maXvis GmbH

CMS sistema
maXvis GmbH

Tekstas
medienzauber.de

Vaizdo medžiaga
workingfilms.de
Analysis of our visitor's access habits

Mūsų lankytojų elgsenos analizė

Šiame interneto puslapyje naudojama „Google Inc.“ („Google“) interneto puslapių analizės programa „Google Analytics“.  „Google Analytics“ taiko vadinamuosius slapukus (angl. „cookies“) – tekstinius duomenis, kurie įrašomi Jūsų kompiuteryje ir pagal kuriuos galima analizuoti, kaip Jūs naudojate interneto puslapį. Slapuko surinkta informacija apie Jūsų lankymąsi interneto puslapyje paprastai persiunčiama į „Google“ serverį JAV ir jame įrašoma. Jeigu šiame interneto puslapyje suaktyvinama anoniminio IP adreso funkcija, Europos Sąjungos valstybėse arba kitose Europos ekonominės zonos šalyse „Google“ Jūsų IP adresą sutrumpina. Tik išimties atvejais į „Google“ serverį JAV persiunčiamas pilnas adresas, kuris ten sutrumpinamas. Šio interneto puslapio valdytojo užsakymu „Google“ naudoja šią informaciją Jūsų lankymuisi puslapyje vertinti, ataskaitoms apie veiksmus interneto puslapyje ruošti ir kitom su interneto naudojimu susijusioms paslaugoms puslapio valdytojui teikti. Per „Google Analytics“ programą Jūsų naršyklės pateiktas IP adresas nemaišomas su kitais „Google“  duomenimis. Atitinkamai nustačius savo naršyklės programinę įrangą, slapukai nebus įrašomi. Vis dėlto pranešame, kad tokiu atveju galėsite naudotis ne visomis šio interneto puslapio funkcijomis. Be to, norėdami, kad slapuko surinkta ir su Jūsų lankymusi puslapyje susijusi informacija (įsk. Jūsų IP adresą) nebūtų perduota „Google“ ir šios informacijos „Google“ negalėtų apdoroti, iš šios nuorodos (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de) galite parsisiųsti ir įdiegti naršyklės priedą.

Pranešame, kad šiame interneto puslapyje „Google Analytics“ programa buvo papildyta kodu „gat._anonymizeIp();“, siekiant užtikrinti anoniminio IP adreso (vadinamosios IP maskuotės) funkciją.
Duomenų apsaugos deklaracija

Atsakomybės ribos

Kontaktai
CargoBeamer AG

CargoBeamer AG

Adresas
Verwaltung: Werkstättenstraße 4
Terminal: Hans-Weigl-Straße 10b
04319 Leipzig
Telefono nr.
+49 341 652358-0
Fakso nr.
+49 341 652358-29
E. paštas
[E-Mail anzeigen]

QR Code

Faktai
Greita „CargoBeamer“ faktų apžvalga:
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai