2-IMG_9060.JPG
Dabartines pareigos: Start > CargoBeamer > Taip viskas vyksta!

Greitas patogumas

Balninė priekaba tarsi keleivis: „CargoBeamer“ perveža priekabas kaip keleivius nuo vieno sunkvežimio į kitą. Sunkvežimis tampa taksi. Krovinys perkraunamas automatiškai, patikimai, greitai, be poreikio laukti, nes darbai vykdomi lygiagrečiai.
Patogiai atvažiuoti į traukinių stotį, greitai įlipti ir išlipti, keliauti traukiniu pagal grafiką, be spūsčių ar nesklandumų – štai tokia kelionė laukia balninės puspriekabės, paleistos į ilgą kelią su „CargoBeamer“.  Numatytoje traukinių stotyje ją perima, prisitvirtina ir į kitą paskirties vietą nuveža sunkvežimis.
Štai taip paprastai veikia „CargoBeamer“ sistema, keleivių artimojo susisiekimo principą perkelianti į prekių transportą.

Su „CargoBeamer“ intermodaliniame transporte gali dalyvauti bet kokių rūšių balninės puspriekabės ar priekabos.

Taip viskas vyksta!

Anlieferung im CargoBeamer Gate
Sunkvežimio vairuotojas tarsi taksistas savo keleivę - balninę arba „Mega“ puspriekabę, birų krovinių ar naftos produktų cisterną - pristato į „CargoBeamer“ terminalą. Ją pastato ant paruošto vagono sąstato, primenančio vonios formą, kuris vėliau kraunamas ant vagono.

Taksi paslaugos į terminalą: balninių puspriekabių pristatymas

Sunkvežimis iš terminalo gali išvykti iškart, traukinys ir sunkvežimis vienas kito laukti neturi.

Su „CargoBeamer“ laukti nereikia. Pristatęs puspriekabę, sunkvežimio vairuotojas iškart gali priimti kitą transporto užsakymą ir perimti kitą balninę puspriekabę, anksčiau atvykusią į terminalą. Tokiu būdu vilkikai išnaudojami efektyviau, o transporto įmonės didina savo produktyvumą.

Rekordinės trukmės perkrovimas

Vos atvykus traukiniui, vienu mygtuko spustelėjimu visos balninės puspriekabės nukraunamos.

„CargoBeamer“ tereikia mažiau nei 15 minučių visiems kroviniams iškrauti ir pakrauti, nepriklausomai nuo to, kiek balninių puspriekabių vežama. Dar kelios minutės baigiamajam patikrinimui – ir traukinys vėl pasiruošęs išvykti. Pirmyn!
Palyginkite: kranui reikia kelių valandų kelių transporto kroviniui ant geležinkelio perkelti, nes kiekvieną balninę puspriekabę reikia pakelti ir ant traukinio uždėti atskirai. „CargoBeamer“ dirba kur kas greičiau, nes visas transporto priemonių skaičius perkraunamas lygiagrečiai tuo pačiu metu.
Trumpai drūtai
Der nichtkranbare Sattelauflieger wird im Waggonaufsatz auf den Waggon verladen
„CargoBeamer“ – tai intelektuali perkrovimo sistema, susidedanti iš perkrovimo įrenginių ir prekių vagonų su mobiliais sąstatais. Ją naudojant, bet kokios rūšies balninės puspriekabės perkraunamos minučių greičiu, nekeičiant techninės konstrukcijos.  Nuo sunkvežimio – ant krovininio traukinio, iš gatvės – į geležinkelį ir atvirkščiai.
Veikimo principas išsamiai

Technologija

Efektyvi ir patikima:
naujoji „CargoBeamer“ technologija yra ištobulinta, o kartu visiškai paprasta. Svarbiausia funkcija – automatinis perkrovimas.
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai