eye_Technik.jpeg
Dabartines pareigos: Start > Technologija

Geriausias geležinkelis

Efektyvi ir patikima:
naujoji „CargoBeamer“ technologija yra ištobulinta, o kartu visiškai paprasta. Svarbiausia funkcija – automatinis perkrovimas.
„CargoBeamer“ terminaluose traukiniai iškraunami ir pakraunami tyliai, greitai, lygiagrečiai. Su „CargoBeamer“ vagonų sąstatais nuo gatvės ant bėgių galima perkelti netgi tas balnines puspriekabes, kurios nepritaikytos kelti – taupant sąnaudas ir nekeičiant balninės puspriekabės įrangos.

Balnines puspriekabes be vairuotojų pervežant geležinkeliu, mažinama Europos kelių apkrova, taupoma brangi energija ir pinigai. 

Noras vežti krovinius, nenaudojant žmonių, tampa realybe.

Su „CargoBeamer“ ant bėgių pateks daugiau balninių puspriekabių!

„CargoBeamer“ gamykliniame terminale Leipcige jau galima išvysti eksploatuojamą perkrovimo techniką: terminalą su išbaigta infrastruktūra, vagonų sąstatais ir vagonais. Paskaitykite, kaip tiksliai veikia „CargoBeamer“!

Aplinkos apsauga

Mes, žmonės, žinome, kokia svarbi mūsų aplinka, ir patys jaučiame klimato kaitą.

Avoiding congestion

Avoiding the impending gridlock by using the railways stands to reason. However, today only around 15% of all trucks involved in road traffic can participate in Unaccompanied Combined Transport (UCT) of road and rail, as only swap bodies, containers, modified semi-trailers with special reinforcements and biting edges are craneable.
Kontaktinis asmuo

Technologija / Technology

E. paštas
[E-Mail anzeigen]

Terminalas

Lygiagrečiai ir automatiškai veikiančiais perkrovos moduliais „CargoBeamer“ sistema pasiekia tokius rodiklius, kuriuos malonu peržvelgti.

Vagonas

„CargoBeamer“ terminalų ir vagonų technika yra ištobulinta, tvirta ir nesudėtinga. Bendra „CargoBeamer“ sistema – tai intermodalinio transporto revoliucija.

Programinė įranga

„CargoBeamer eLogistics“ -programinės įrangos platforma, kuria klientai gali pasikliauti.
Viskas paprasta ir intuityvu!
CargoBeamer AG © 2018 | Atsakomybės ribos
Tinklalapis | CargoBeamer RSS RSS | Puslapio struktūra | Rekvizitai