Sie befinden sich hier: Start > Pradinis puslapis > Visi pranešimai > „Volkswagen AG“ apdovanota už bendradarbiavimo...

„Volkswagen AG“, bendradarbiaudama su „CargoBeamer AG“, pelnė „elogistics award 2013“ premiją

10.04.2013 Verslo partneriai „Volkswagen AG“ ir „CargoBeamer AG“ už „CargoBeamer“ terminalo statybą „Volkswagen“ gamykloje Wolfsburge apdovanoti bendrijos „AKJ Automotive“ premija „elogistics award 2013“.
CargoBeamer Gate mit 5 Umschlagsmodulen
Premija skiriama už inovatyvius, gerokai praktinę situaciją pagerinančius sprendimus logistikos srityje. Pasitelkusi „CargoBeamer“ technologiją, ateityje įmonė „Volkswagen AG“ detales gabens nebe sunkvežimiais, o geležinkeliais. Terminalas Wolfsburge pradės veikti šių metų birželio mėnesį.
 „CargoBeamer AG“ valdybos pirmininkas dr. Hans-Jürgen Weidemann: „Garsios „elogistics award“ premijos skyrimas mūsų technologijai dar kartą atskleidžia „CargoBeamer“ svarbą plėtojant efektyvų ir aplinką tausojantį intermodalinį transportą. Ši premija mums parodo, kad su savo technologija, orientuota į ateitį, einame teisingu keliu.“
 „Volkswagen AG“ gamyklos Wolfsburge transporto planavimo skyriaus vadovas Markus Baumgarten taip pat tiki bendradarbiavimo sėkme: „Šis bendras projektas svaria dalimi prisideda mažinant ne tik aplinkos taršą, bet ir kelių infrastruktūros apkrovą regione.“
 „Elogistics award 2013“ vertinimo komisiją sudarė automobilių pramonės ekspertai ir Saro krašto technikos ir ekonomikos aukštosios mokyklos dėstytojai, realizuotus projektus vertinę pagal šiuos kriterijus: naujoviškumas pagal pasirinktą paskirtį, originalumas pagal taikymo sritį logistikoje, nauda ir pridėtinė vertė pagrindinio vartotoju atžvilgiu, pagreičio poveikis vertės kūrimo grandinėje ir užsakymų vykdymo procese, plėtros galimybės ir tvarumas.
 Labiausiai komisiją įtikino „Volkswagen AG“ siekiai aplinką tausojančios logistikos ir tvarumo srityse.  Su originalia, horizontalia ir visiškai automatine krovos sistema„CargoBeamer“ visos balninės puspriekabės gali dalyvauti intermodaliniame transporte. Kelti nepritaikytos balninės puspriekabės, sudarančios apie 95 procentus visų puspriekabių, iki šiol šios galimybės neturėjo. „CargoBeamer“ technologija ilgam laikui sumažins kelių apkrovą ir aplinkos taršą. Sistemą plečiant toliau, ji kurs milžinišką pridėtinę vertę Vokietijos ir Europos logistikoje, todėl galės veiksmingai užkirsti kelią gresiančiai transporto krizei.
 Premija įteikta 2013 m. balandžio 10 d.  per metinį „AKJ Automotive“ kongresą Saarbriukene. Premiją nugalėtojams įteikė Saro krašto federalinės žemės Ekonomikos, darbo, energetikos ir susisiekimo ministerijos sekretorius Jürgen Barke kartu su komisijos nariais.

ÜberApie „AKJ Automotive c/o FITT GmbH“

 Bendrija „AKJ Automotive“ (www.akjnet.de) kuria strategijas ir sprendimus, kaip gerinti ir optimizuoti automobilių ir tiekimo sektoriaus pagrindinius procesus ir tiekimo sąlygas. Ši bendrija - tai vieta, kurioje automobilių vertės kūrimo grandinę sudarančių trijų sričių atstovai (originalios įrangos gamintojai, tiekėjai ir paslaugų teikėjai) dalijasi patirtimi ir atvirai aptaria aktualius klausimus, susijusius su bendradarbiavimu.

„CargoBeamer“ ryšiai su žiniasklaida

Norbert Selle
Tel.: +49 175 180 5982
E. paštas: norbert.selle@cnc-communications.com
Interneto svetainė: www.cargobeamer.com
„Volkswagen“ ryšiai su žiniasklaida:
„Volkswagen“ koncerno komunikacijos
gamybos ir gamyklų klausimais
Wolfsburgo gamyklos atstovas
Claus-Peter Tiemann
Telefonas: +49 5361 9 73288
Faksas:       +49 5361 9 34331
El. paštas: claus-peter.tiemann@volkswagen.de
www.volkswagen-media-services.com
www.volkswagenag.com
Užsisakyti naujienas
CargoBeamer AG © 2018
Startseite | CargoBeamer RSS RSS